Weekend z aparatem

Data: 16.06.2017 r., godz. 15.19    Liczba odwiedzających: 3077
Intensywny weekend z aparatem przeżyli zwycięzcy konkursu fotograficznego „Gmina Belsk Duży w obiektywie” pod patronatem honorowym wójta Gminy Belsk Duży.


Niestandardowe spojrzenie na znane i mniej znane miejsca w miejscowościach naszej gminy, ciekawy program szkoleniowy, zdjęcia makro, fotografia plenerowa, architektury i wprowadzenie do panoramy to tylko niektóre z elementów warsztatów fotograficznych prowadzonych przez zawodowego fotografa Andrzeja Chomczyka ze Sztuki Kadru.

Dziedziniec Ojców Paulinów, kościoł Św. Jana Chrzciciela w Łęczeszycach, pokazy motocyklowe i strażackie podczas Wędkarskiego Dnia Dziecka w Łęczeszycach, Sanktuarium Matki Boskiej Lewiczyńskiej w Lewiczynie, park angielski i francuski Pałacu w Małej Wsi, Belsk Duży z kościołem Św. Trójcy gwarantowały mnogość tematów i możliwość doskonalenia warsztatowego. Dzięki zaangażowaniu duchownych młodzież miała doskonałą możliwość zwiedzenia obiektów sakralnych znajdujących się w przepięknych zakątkach naszej gminy. Na zakończenie uczestnicy mieli możliwość wspólnego opracowania materiału, ćwiczeń przy komputerze i skorzystania z ciemni cyfrowej pod okiem profesjonalisty.

„Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w takich warsztatach. Dzięki nim fotografowanie stało się moją pasją. Serdecznie dziękuję” dodała Katarzyna Kwiatkowska, jedna z uczestniczek szkolenia.

Zapraszamy do zapoznania się galeria zdjęć z warsztatów dostępnej na stronie internetowej organizatora Urzędu Gminy w Belsku Dużym pod adresem www.belskduzy.pl

Galeria Sztuka Kadru

Koordynatorkami projektu były radna Ewa Łubińska i Emilia Tomasiak (promocja UG)

Organizatorzy dziękują ogromnie Stowarzyszeniu Seniora Relaks za udostępnienie sali na warsztaty, Łęczeszyckiemu Stowarzyszeniu Wędkarskiemu za poczęstunek, zarządowi Pałacu w Małej Wsi za udostępnienie plenerów, społeczności PSP im. Jana Pawła II a w szczególności pani dyrektor i Edycie Kwiatkowskiej za pomoc i wsparcie techniczne.