Wędkarski Dzień Dziecka

Data: 14.06.2017 r., godz. 14.20    Liczba odwiedzających: 3184
Łęczeszyckie Stowarzyszenie Wędkarskie po raz drugi zorganizowało dla najmłodszych mieszkańców Łęczeszyc Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka.
- Życzliwość i wsparcie finansowe, materialne w naszych zamierzeniach świadczy o wielkim zrozumieniu i poparciu dla naszego Stowarzyszenia przez wszystkich mieszkańców. Cieszymy się, że dzieci chcą spędzać wolny czas w kontakcie z przyrodą i z wędką, podkreślają koordynatorzy zawodów.

- Cieszymy się z pomocy wolontariuszy i zaangażowania młodzieży. Po raz kolejny mogliśmy bawić się wspólnie i mamy nadzieję, że nie po raz ostatni dodają gospodarze.

Młodzi sportowcy z opiekunami od rana próbowali swoich sił, a sędziowie w składzie Kuba Augusiewicz, Kamil Szczepaniak, Daniel Nejman czuwali nad przebiegiem rywalizacji. Zawody zakończyły się o zwycięstwem się Jeremiego Jendrzejczaka, drugie miejsce zajął Konrad Dąbrowski, a na trzecim miejscu uplasowała się Kamila Wnuk. Czwarte poza podium zajął Wiktor Jakubisiak. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz puchary, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Gospodarze zadbali też o atrakcje dla wszystkich uczestników zabawy i ich rodzin, nie zabrakło pokazów strażackich, parady motocykli, wspólnego grillowania, karaoke, baniek, dmuchanych zwierzątek, malowania buzi, kolorowania włosów, kucyków i dmuchanej zjeżdżalni.

Zawody Wędkarskie dla Dzieci zostały objęte patronatem honorowym Władysława Piątkowskiego Wójta Gminy Belsk Duży.

Organizatorzy podziękowali sponsorom zawodów medalami uśmiechu oraz kubkiem soku z cytryny.

E. Tomasiak

Organizatorzy dziękują:

- Władysławowi Piątkowskiemu Wójtowi Gminy Belsk Duży - Bankowi Spółdzielczemu w Belsku Dużym - Panu Adamowi Podobie z Firmy Alpex - Panu Krzysztofowi Harcęko z Firmy Good Fruit - Firmie Agroserw - Firmie Gold Sad - Panu Mariuszowi Kępce - Firmie Procam - Firmie Rajpol - Firmie Rylex - Panu Janowi Turkowi - Katarzynie i Michałowi Wnuk
Za wsparcie materialne: - Panu Januszowi Kawęczyńskiemu z Firmy Fruit Grup - Firmie Top Market z Belsk Dużego - Firmie Refresco z Kozietół - Monice i Robertowi Wielonek
Za ufundowanie nagród za trzy pierwsze miejsca: - Firmie Jendrzejczak Piotr Technika ogrodnicza - Panu Pawłowi Augusiewicz - Firmie Tech Sad Waldemar Jakubisiak
Serdeczne podziękowania należą się naszym wolontariuszom, harcerzom ze Szczepu imienia Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego z Belska Dużego, Ojcom Paulinom, strażakom z Woli i Wólki Łęczeszyckiej, Panu Jackowi Witczakowi Dyrektorowi PSP im. Romualda Traugutta w Łęczeszycach i wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania tych zawodów.

Łęczeszyckie Stowarzyszenie Wędkarskie