Urząd Gminy w Belsku Dużym
ul. J. Kozietulskiego 4
05-622, Belsk Duży

Telefony bezpośrednie
tel.: (48) 66 11 271, (48) 66 11 281
fax: (48) 66 11 340

e-mail: urzad@belskduzy.pl
www: http://www.belskduzy.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 7.30 – 15.30

Foto

Jesteś tutaj:

Spotkanie karnawałowe w Tłusty Czwartek

Data: 13.02.2018 r., godz. 09.29    173
Stowarzyszenie Seniorów Relaks w Belsku Dużym zorganizowało Spotkanie Karnawałowe.
Stowarzyszenie Seniorów Relaks w Belsku Dużym zorganizowało w dniu 8 lutego w strażnicy OSP Wilczogóra Spotkanie Karnawałowe.

Tłusty czwartek nie odbędzie się bez kosztowania faworków i pączków nadziewanych konfiturą. Panie ze stowarzyszenia tę słodką tradycję połączyły z rozśpiewanym i roztańczonym Spotkaniem Karnawałowym.

Na zaproszenie stowarzyszenia przybyli Władysław Piątkowski Wójt Gminy Belsk Duży, Bogusław Sikorski Przewodniczący Rady Gminy, radny i prezes miejscowej OSP Ireneusz Bałut, Renata Ostatek Sekretarz Urzędu, sołtysi z okolicznych sołectw i Emilia Tomasiak pracownik urzędu odpowiedzialna za współpracę z organizacjami pozarządowymi. Gośćmi specjalnymi byli proboszcz miejscowej parafii ks. Jarosław Siuchta, wice prezes Banku im. Stefczyka Hubert Bator oraz rozśpiewane seniorki z Błędowa.

Nie zabrakło tłustoczwartkowych słodkości, domowych smakołyków, wspólnego śpiewu i tańca. Seniorzy z belskiego stowarzyszenia kolejny raz pokazali, że każda okazja jest dobra by razem spędzać czas i cieszyć się życiem.

 E. Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży