Zaadoptuj psa!

Liczba odwiedzających: 9056
Pomóż zwierzętom znaleźć przyjazny dom.

Zaadoptuj psa!W „Ostoi czworonoga” (okolice Prażmowa) na nowy dom czekają psy znalezione na terenie naszej gminy.

Obecnie w schronisku przebywa jeden pies odłowiony pod koniec roku 2023 na terenie gminy Belsk Duży – Emi – suka, która została znaleziona we wsi Jarochy w ciężkim stanie, ale po podjęciu odpowiedniego leczenia w klinice weterynaryjnej oraz w schronisku, jest w pełni zdrowa i gotowa do adopcji.


W styczniu dołączyły 4 psy z Julianowa, znalezione na polach. Psy wymagały oswojenia i resocjalizacji, są bardzo płochliwe. Jest to jeden samiec i 3 suki.


W ostatnim czasie do schroniska trafiły także trzy psy z Łęczeszyc: dwie suki – Lola (biszkoptowa) i Libia (czarna podpalana) oraz samiec – Omar (czarny).


Zachęcamy do adopcji.


W sprawie adopcji najlepiej bezpośrednio kontaktować się ze schroniskiem –link do ogłoszeń na portalu społecznościowym schroniska umieszczony jest na dole strony głównej Urzędu Gminy. Można też zgłosić chęć zaadoptowania psa w tutejszym urzędzie.
 

Bezdomne psy można zgłaszać do tut. urzędu pod nr telefonu 48 661 12 71 w godz. 7.30-15.30, po godz. 15.30 – nr interwencyjny w przypadku zwierząt powypadkowych i rannych - Komenda Powiatowa Policji w Grójcu 47 702 62 00