Aktualności

Wielkanocne warsztaty

Data umieszczenia:

Chcieliśmy dzieciom i młodzieży z naszej drużyny przybliżyć nową technikę zdobienia wielkanocnych jaj - mówi prezes lewiczyńskiej OSP Marcin Błoński- decoupage.

Zaprosiliśmy do poprowadzenia zajęć panie ze Stowarzyszenia Aktywni Kulturalnie, a do udziału dzieci i młodzież z naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. W Lewiczynie takie warsztaty odbyły się po raz pierwszy dla dwóch grup (młodszej i starszej), a zajęcia zostały poprowadzone w sali straży w dniu 4 kwietnia.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy poznać dzieci i młodzież z Lewiczyna, którzy wykazali się niesamowitym zaangażowaniem i energią przy tworzeniu nowych wzorów na pisankach. Mamy nadzieję, że będą piękną dekoracją na świątecznym stole, podsumowała spotkanie Iwona Klaus lider Stowarzyszenia ze Starej Wsi. Ich uśmiechy i podziw rodziców był wspaniałą nagrodą za nasze starania.

Warsztaty przeprowadziły Iwona Klaus, Edyta Kołacz, Wioleta Kutarba i Anna Senator ze Stowarzyszenia Aktywni Kulturalnie we współpracy z prezesem OSP Lewiczyn Marcinem Błońskim.

E. Tomasiak

Galeria fotograficzna

Stopka

Urząd Gminy w Belsku Dużym:

ul. Jana Kozietulskiego 4, 05-622 Belsk Duży

tel.: (48) 66-11-271
fax: (48) 66-11-340

e-mail: urzad@belskduzy.pl
www: http://www.belskduzy.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek, w godz. 7.30 - 15.30

Biuletyn Informacji Publicznej

http://www.bip.belskduzy.pl

© 2011 - 2013 Urząd Gminy w Belsku Dużym
Zawartość merytoryczna: Urząd Gminy, e-mail: urzad@belskduzy.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14