Odblaski dla najmłodszych

Data: 04.10.2018 r., godz. 13.25    Liczba odwiedzających: 646
Wspólna akcja belskiego samorządu i grójeckich policjantów
Samorządowcy z gminy Belsk Duży przez cały czas poszukują skutecznych metod na zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. W tym roku wzięli udział we wspólnej akcji z Komendą Powiatową Policji w Grójcu.

Policjanci przez cały rok prowadzą działania i akcje prewencyjne by w jak najszerszym zakresie zapewnić bezpieczeństwo i jego poczucie obywatelom. Jednym z ważnych elementów takich akcji jest bezpieczeństwo najmłodszych. Właśnie dzisiaj grójeccy policjanci wspólnie z przedstawicielami belskiego samorządu spotkali się z najmłodszymi uczniami klas szkół podstawowych. Była to okazja do przekazania kamizelek odblaskowych, które dzieci powinny mieć założone w czasie wycieczek szkolnych czy wypraw rowerowych.

Uczniowie klas I-III z belskich szkół z rąk Bogusława Sikorskiego Przewodniczącego Rady Gminy, sekretarz Renaty Ostatek, Marii Walewskiej – Żółcik dyrektor GZOPO i kom. Agnieszki Wójcik rzecznika grójeckiej komendy policji odebrali zakupione kamizelki odblaskowe z widocznym napisem ""Niebieski przyjaciel przypomina! Niech odblaski nosi cała rodzina".

Emilia Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży