Jasełka w PSP Łęczeszyce

Data: 18.12.2025 r., godz. 09.58    Liczba odwiedzających: 1260
W środę, 17 grudnia 2025 roku społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej im. Romualda Traugutta w Łęczeszycach spotkała się na tradycyjnych jasełkach.

W środę, 17 grudnia 2025 roku społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej im. Romualda Traugutta w Łęczeszycach spotkała się na tradycyjnych jasełkach.


Środowe jasełka były pełną wzruszeń i świątecznego nastroju opowieścią o Bożym Narodzeniu. Dzieci zaprezentowały piękne występy, w których kolędy, taniec i słowo stworzyły spójną, poruszającą całość. W programie znalazł się także wspólny występ ucznia Wojtusia z Tatą oraz Dziadkiem, który akompaniował na gitarze. Dyrektor - Małgorzata Domel wraz z uczennicami klasy V wykonała „Kolędę dla nieobecnych”, wprowadzając chwilę refleksji i zadumy.


Licznie zgromadzeni goście wspólnie przeżywali te wyjątkowe chwile w atmosferze ciepła, bliskości i świątecznej magii.


Po zakończeniu Jasełek odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową oraz wręczenie nagród wszystkim uczniom, którzy wzięli w nim udział.


To był piękny czas, który na długo pozostanie w pamięci całej szkolnej społeczności.


Tekst: PSP Łęczeszyce