Harcerze ze św. Mikołajem na rzecz Domu Dziecka

Data: 01.12.2017 r., godz. 07.55    Liczba odwiedzających: 624
Szczep drużyn im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego zaprasza do wspólnej akcji


#akcjaświąteczna #Święta2017 #itymożeszzostaćświętymmikołajem

Kochani!

Przed Nami kolejne Święta Bożego Narodzenia i kolejna zbiórka na rzecz Domu Dziecka im. Ks. Baudouina w Warszawie. W zeszłym roku z powodzeniem udało Nam się kupić dzieciom dywan, zebrać rzeczy potrzebne do użytku codziennego, suche pokarmy, zabawki. W tym roku również jako Szczep działający na terenie Gminy Belsk Duży chcemy się zaangażować i mamy nadzieję, że i tym razem znajdą się ludzie o dobrym serduszku i będą współdziałać z Nam!

W tym roku dzieciom najbardziej przydałyby się firanki do ich świetlicy, kubki do picia, ciepłe koce, ubrania (dzieci małe-12 miesięcy, wiek wczesnoszkolny, dwóch chłopców po 19 lat), zabawki, suche produkty spożywcze.

Jeśli ktoś z Was lub z Waszych znajomych jest w stanie i chciałby się zaangażować w tę akcję to serdecznie zapraszam do kontaktu, najlepiej telefonicznego lub przez FB.

Poniżej zostawiam link do strony internetowej placówki w celu lepszego zapoznania się z jej strukturą oraz numer telefonu kontaktowego.

W celu przekazania rzeczy na zbiórkę można kontaktować się bezpośrednio ze mną (telefon poniżej) lub przywozić je do harcówki w Belsku Dużym, ul. Modrzewiowa 1c(budynek starej poczty) w każdą sobotę w godzinach 12.00-14.00.

http://baudouin.waw.pl/

Czuwaj!

pwd. Martyna Wyrzykowska
tel: 665 977 120