Gmina Belsk Duży, oficjalny serwis informacyjny

Urząd Gminy w Belsku Dużym
ul. J. Kozietulskiego 4
05-622, Belsk Duży

Telefony bezpośrednie
tel.: (48) 66 11 271, (48) 66 11 281
fax: (48) 66 11 340

e-mail: urzad@belskduzy.pl
www: http://www.belskduzy.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 7.30 – 15.30

Foto

Jesteś tutaj:

Pełna wersja filmu o Gminie Belsk Duży

Data: 07.11.2017 r., godz. 11.03    658
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmem o Belsku Dużym i okolicach.
Prezentujemy film o historii Gminy Belsk Duży w reżyserii Leszka Lombarskiego realizowanego przez Fundację Dziedzictwa Historii, producenta cyklu "Regiony z historią" emitowanego w Telewizji Polskiej.

Do odwiedzenia gminy zaprosili Państwa wójt Władysław Piątkowski, Leszek Barański właściciel Pałacu Mała Wieś, ks. Jarosław Siuchta proboszcz belskiej parafii, dzieci ze Scholi Tebajda z parafii Św. Jana Chrzciciela w Łęczeszycach, historyk prof. Radosław Lolo oraz prezenterka Anna Andrzejczyk. W materiale nie zabrakło młodzieży z Publicznego Gimnazjum im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego oraz Szczepu Drużyn im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego. Zapraszamy do poznania interesującej historii kościoła w Parafia św. Wojciecha Biskupa Męczennika przy Sanktuarium Matki Bożej Lewiczyńskiej Pocieszycielki Strapionych, ciekawostek na temat Rezerwatu Modrzewina czy działalności Centralnego Obserwatorium Geofizycznego Instytutu Geofizyki PAN w Belsku Dużym.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną, piętnastominutową wersją filmu o Gminie Belsk Duży w reżyserii Leszka Lombarskiego. Na naszej stronie dostępny także film w wersji edukacyjnej.

E. Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży