"Łęczeszycki Kogel Mogel" z premią Prezesa ARiMR

Data: 03.12.2021 r., godz. 09.45    Liczba odwiedzających: 517
Nagroda za zorganizowanie Festynu w ramach Narodowego Programu Szczepień
Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Pani Halina Szymańska podała oficjalnie do wiadomości listę kół gospodyń wiejskich objętych premią za organizację najskuteczniejszego Festynu w ramach Narodowego Programu Szczepień. W pierwszej dziesiątce znalazło się Koło Gospodyń Wiejskich "Łęczeszycki Kogel Mogel" i to do nich trafi premia w wysokości 25 000zł.

29 listopada 2021 roku na oficjalnej stronie ARiMR pojawiła się lista kół gospodyń wiejskich, którym przysługuje dodatkowa premia z tytułu zorganizowania wydarzenia, podczas którego zaszczepiono po raz pierwszy przeciwko COVID-19 największą liczbę osób i nie mniej niż 100 osób, (według kolejności od największej liczby osób zaszczepionych).

Przypomnijmy, że Koło Gospodyń Wiejskich "Łęczeszycki Kogel Mogel" zaprosiło swoich sąsiadów bliskich i dalszych na pożegnanie lata połączone z akcją szczepień przeciw COVID-19 we wrześniu 2021r. W tym dniu SP ZOZ "Belmed" szczepił wszystkich chętnych, których mimo chłodnej aury nie brakowało. Na wszystkich szczepiących się czekały słodkie nagrody, a było ich tego dnia 113 osób.

Pikniki promujące szczepienia zorganizowały także w tym roku także  "KGW" Rembowianki, panie z KGW "Na obcasach" w Lewiczynie i Koło gospodyń z Belska Dużego.

Gratulujemy wspaniałego wyniku.

Urząd Gminy Belsk Duży
E. Tomasiak