Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Belsk Duży

Data: 18.10.2021 r., godz. 10.15    Liczba odwiedzających: 162
Wójt Władysław Piątkowski złożył życzenia dyrektorom i pracownikom belskich placówek oświatowych
Wójt Władysław Piątkowski z okazji Dnia Edukacji Narodowej spotkał się z dyrektorami i pracownikami belskich placówek oświatowych. Ten wyjątkowy dzień był okazją do złożenia życzeń i wręczenia nagród wójta.

- Z okazji Dnia Edukacji Narodowej kierujemy do Państwa serdeczne podziękowania i słowa uznania za odpowiedzialną pracę na polu kształtowania umysłów i serc młodego pokolenia, za Wasze zaangażowanie i działania na rzecz rozwoju naszych gminnych placówek, podkreślał Wójt Władysław Piątkowski w życzeniach skierowanych do pracowników oświaty w dniu ich święta. Do życzeń dołączyli się w imieniu całej rady gminy jej przewodniczący Bogusław Sikorski i dyrektor Gminnego Zespołu Placówek Oświatowych Maria Walewska - Żółcik. 

Na uroczystych apelach w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II, Publicznej Szkole Podstawowej im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie i Publicznej Szkole Podstawowej im. Romualda Traugutta w Łęczeszycach dzieci z klas pierwszych złożyli przysięgi na szkolne sztandary i zostali pasowani na uczniów.

Trzecioklasiści z Publicznej Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Lewiczynie przygotowali dla wszystkich pracowników szkoły występ słowno- muzyczny, a Samorząd Uczniowski wręczył im dyplomy i podziękowania.

Urząd Gminy Belsk Duży
E. Tomasiak