Zmagania w Łęczeszycach o Puchar Wójta

Data: 21.08.2017 r., godz. 11.00    Liczba odwiedzających: 2307
Nad zbiornikiem wodnym w Łęczeszycach w dniu 20 sierpnia pojawili się amatorzy wędkowania, aby wziąć udział w II Spławikowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Belsk Duży.
Nad zbiornikiem wodnym w Łęczeszycach w dniu 20 sierpnia pojawili się amatorzy wędkowania, aby wziąć udział w II Spławikowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Belsk Duży. Udowodnili, że dla prawdziwych miłośników tego sportu deszczowa pogoda nie jest żadną przeszkodą.

Odbyło się tradycyjne losowanie miejsc dla uczestników zawodów, na zakończenie przygotowano grilla i napoje. Zawody odbywały się na tzw. żywej rybie, więc po odławianiu, okazy były ważone i wypuszczane z powrotem do zbiornika.

Po podsumowaniu punktów przez koordynatora zawodów Roberta Szczepaniaka, ogłoszono wyniki. Nie do pobicia okazał się Paweł Augusiewicz z punktacją 3,160. Kolejne miejsca zajęli Witold Krajewski (2,260 pkt.), Jakub Augusiewicz (2,160 pkt.) i Sławomir Barszcz (2,160 pkt.), który złapał największą sztukę podczas tych wędkarskich zmagań. Na dalszych miejscach uplasowali się Leszek Dywan (1,520) oraz Marcin Jendrzejczak (0,990). Otrzymali oni atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Władysława Piątkowskiego Wójta Gminy Belsk Duży z rąk Sekretarza Gminy Renaty Ostatek.

E. Tomasiak
Urząd Gminy Belsk Duży

Organizatorzy dziękują :

Władysławowi Piątkowskiemu Wójtowi Gminy Belsk Duży za sfinansowanie nagród rzeczowych dla zwycięzców
Monice i Robertowi Wielonek za wypożyczenie namiotów
Straży OSP Wólka Łęczeszycka za wypożyczenie ław i stołów
Ojcom Paulinom za udostępnienie terenu na wspólne spotkanie